نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: ترس از زدن پرده بکارت

2018
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47724
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

ترس از زدن پرده بکارت

سلام وقت بخیر، من یکساله ک ازدواج کردم ولی نتونستیم حتی یک بار رابطه جنسی با دخول انجام بدیم!
    به شدت ترس از دخول دارم و عضله های قسمت مهبل به شدت بسته میشن و اصلا نمیتونم ریلکس کنم...
    من از بچگی به خاطر یه سری اتفاقات که افتاد و یکیش این بود داشتم خودم رو میشستم ناخونم کشیدم شد و زخم شد اینقدر دردش شدید بود که این ترس شدید به وجود اومد واسم،
    هر راهی رو امتحان کردیم انواع ژل بی حسی لیدوکائین ده درصد ، بوده شاعتها معاشقه کردیم و امادم کرده ولی هیچ طوری نمیشه
    به نظرتون بی هوشم کنه و این کار رو انجام بده؟که ترسم بریزه

2. کاربران زیر از sheidanazari1379 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42552
    تشکـر
    2,650
    تشکر شده 119 بار در 67 پست
    میزان امتیاز
    5

پاسخ : ترس از زدن پرده بکارت

سلام
    برو پیش یک دکتر زنان تا چکاو بشی احتمال زیاد واژینیسم هستی که اگر بیهوشتم کنن و بکارت از بین بره بعدشم شما نمیتونی sex انجام بدی

بعد از یکسال تازه اومدین تو سایت مشاوره بگیرید !

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

سلام به شما عزیزم
    با توجه به توضیحات شما احتمال واژینسموس برای شما وجود دارد به این معنای ترس از دخول به وضعیت انقباض غیرارادی واژن گفته می‌شود که می‌تواند برقراری رابطه‌ی جنسی، انجام معاینات پزشکی زنان و استفاده از تامپون و کاپ قاعدگی را دردناک یا غیرممکن کند. واژینیسم تحت‌تأثیر عوامل مختلفی پدید می‌آید؛ اما ناشی از هر علتی که باشد می‌تواند رابطه‌ی زوجی را که با عشق و علاقه زندگی خود را آغاز کرده‌اند به خطر بیندازد پس نمی توان این مشکل را نادیده گرفت و بهتر است که روند درمانی آن طی شود.
    واژینیسموس با تحریک جنسی زن تداخلی ندارد اما می تواند از دخول و در نتیجه از رابطه جنسی کامل پیشگیری کند. این اختلال به ظاهر قابل تشخیص نیست، یعنی طی یک معاینه معمولی از لگن، این انقباضات نشان داده نخواهد شد، زیرا در بروز چنین شرایطی هیچ ناهنجاری فیزیکی دخیل نیست به همین دلیل هم شما بیان می کنید بعد از ساعت ها معاشقه با وجود امادگی و تحریک شدن بازهم همین شرایط را تجربه می کنید.
    دلایل زیادی می تواند در این مشکل نقش داشته باشد اما خوشبختانه اگر روند درمانی خود را با متخصص ************ تراپ و در صورت نیاز و صلاح دید متخصص ************ تراپ با روانشناس و متخصص زنان ادامه بدهید می توانید شرایط بهتری را به مرور تجربه کنید.
    اولین تجربه جنسی دردناک
    داشتن باورهای غلط که از دوران کودکی با فرد می باشد که این مورد می تواند به چیزی که شما سالها با خودتان حمل می کنید ارتباط داشته باشد.
    داشتن یک پیش فرض ذهنی از رابطه جنسی دردناک
    سوء استفاده های جنسی بخصوص در دوران کودکی
    فکر کردن به اینکه واژن شما برای رابطه جنسی خیلی کوچک است
    مشکلات روابط زناشویی و شکل نگرفتن ارتباط عاطفی بین دو زوج
    ترس از بارداری در حین رابطه جنسی
    آسیب به واژن، مثلاً هنگام زایمان
    سابقه بیماری، جراحی و مداخلات پزشکی که در گذشته انجام گرفته است
    نا آشنایی مرد و حتی خانم ها با روشهای فعالیت جنسی و الگو قرار دادن فیلم های پورن برای رابطه جنسی با همسر یا پارتنر و نداشتن یک دید واقعی به آناتومی بدن و یا رابطه جنسی
    تفاوت های فرهنگی زن و شوهر درباره نوع برقراری روابط جنسی و تربیت جنسی و یا سخت گیری های روز اول ازدواج

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    49541
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    1

نگران نباشید این فرهنگ عوض شده در کشور

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد